Надіслати запит

Ви отримаєте відповідь від нашого менеджера протягом 24 годин

Ми надаємо повний комплекс логістичних послуг по всьому світу

Членство у міжнародних асоціаціях та участь у різноманітних логістичних форумах та конференціях дозволило нам побудувати розвинуту мережу агентських представництв по всьому світу

Швидкі відповіді

Швидкі прорахунки та оновлення інформації – це запорука якісного сервісу. Ми акцентуємо на цьому особливу увагу

Безпека вантажів

Усі партнери & агенти компанії проходять ретельну перевірку та відбір, тільки після цього вони включаються у базу наших перевізників

24/7 Підтримка

Наша служба підтримки – ваш путівник у світі якісних логістичних послуг, персональний менеджер потурбується про Ваш вантаж на усіх етапах перевезення

Авто перевезення

Світ на колесах

Авіаперевезення

Швидко та вчасно

Морські перевезення

Океани вантажів

Залізничні перевезення з Китаю

Альтернативна логістика

Авто перевезення

(FTL/LTL)

Найбільш розповсюдженими і універсальний вид транспорту в світі


Цей вид логістичної послуги є розповсюджений в любій країні світу, оскільки авто перевезення не потребують додаткової інфраструктури і є доступнимидля будь-якої місцевості. Універсальність також забезпечує існування великого різновиду автопричепів для забезпечення перевезення різного типу вантажів.

Авіаперевезення

Express

Це найшвидший і найнадійніший спосіб доставки Ваших товарів в Україну


Велика кількість агентів по всьому Світу та прямі контракти з авіалініями дозволяють досягти найнижчих вартісних показників доставки комерційних вантажів. Завдяки авіа відділу, наша компанія змогла сформувати у собі величезну професійну команду, яка дозволяє нам запропонувати конкурентні послуги по доставці Ваших вантажів повітряними шляхами

Морські перевезення (FCL/LCL)

(FCL/LCL)

Міжконтинентальне транспортування вантажів у контейнерному обладнанні


Контейнерні перевезення невід’ємна частина ринку логістичних послуг. Транспортування вантажів в окремому обладнанні (FCL) або у збірному контейнері (LCL) з будь якого регіону світу в режимах імпорт та експорт.

Залізничні перевезення з Китаю (FCL/LCL)

(FCL/LCL)

Доставка з Китаю в Україну за 21 день


Новий “шовковий шлях” або альтернативна логістика, з цим терміном асоціюються залізничні мультимодальні перевезення сьогодні.
Сервіс перевезень вантажів залізницею передбачає забір вантажу на будь-яких умовах Інкотермс, залізничне перевезення з Китаю до Європи та транзитне оформлення з подальшою автодоставкою до дверей отримувача в Україні. Перевезення можливі в форматі LCL та FCL.

Чому клієнти обирають нас ?

Речі, які роблять нас іншими:

  • Ми одержимі клієнтським сервісом
  • Ми енергійні
  • Ми націлені на потрібний результат
  • Ми успішні
Чому клієнти люблять працювати з нами

Ми одержимі клієнтським сервісом

Щоденно ми споживаємо послуги різних провайдерів, купуємо товари на онлайн платформах та в торгових центрах, розраховуємо час доставки та очікуємо наші замовлення. Будучу споживачами послуг, ми виділили для себе ключові вимоги для організації власного клієнтського сервісу та опираючись на них побудували стандарти роботи нашої компанії.


Ми завжди ставимо себе на місце наших клієнтів

Чому клієнти люблять працювати з нами

Ми енергійні та нетерплячі

Ми молода українська експедиційна компанія, заснована у 2020році, наша основна ціль – покращити рівень сервісу в сфері мультимодальних перевезень на Українському ринку. Наші працівники за плечима мають багатолітній досвід роботи з різними галузями підприємництва, що дозволяє швидко та якісно пропонувати ключові галузеві рішення для наших клієнтів.


Швидкі прорахунки та швидкі відповіді – це те, як ми працюємо

Чому клієнти люблять працювати з нами

Ми націлені на потрібний результат

Довготривала співпраця, та перехід відносин з “експедитор-клієнт” в “партнер-партнер” – це перша ціль нашої компанії. Ми націлені виключно на взаємовигідну співпрацю, при якій виграють усі учасники перевезення працюючи над головним: “Доставка товару вчасно та цілісно”.


Задоволений партнер не шукає альтернатив

Чому клієнти люблять працювати з нами

Ми успішні

Успішність експедиційної компанії залежить виключно від рівня задоволення потреб її замовників, наші партнери з радістю нададуть свої рекомендації та відгуки по співпраці з нашою компанією. Відкритість на ринку, участь в міжнародних виставках, навчальних програмах, соціальні проекти та багато іншого є додатковими факторами нашої успішності.


Розвиваємося для Вас